הבחירה המושלמת למטבח מטבחים כפריים

הבחירה המושלמת למטבח מטבחים כפריים
קישורים:

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
כאשר אנשים מעוניינים לבצע שיפוץ בבית שלהם וגם להחליף את המטבח, ישנה אופנה חדשה-ישנה שחוזרת בגדול והיא הבחירה במטבחים כפריים.

במטבח הכפרי יש קסם מיוחד ואווירה של רוגע, שלווה ובניית המטבח בלב כפר קטן בלב צמחייה ירוקה ומוריקה. המטבחים הכפריים מאופיינים בצבעים פסטליים ונעימים, עיצוב בעץ מלא הוא העיצוב השולט במטבחים מסוג זה ובאופן כללי הם משדרים חמימות ורצון לשהות בהם, גם עבור מי שאינו מעוניין לאכול או לבשל.

מבין כל האפשרויות אשר קיימות כיום בתחום של עיצוב מטבחים אין ספק שבחירה במטבח כפרי היא הבחירה הנכונה והמושלמת. מטבח מודרני העשוי רובו ככולו ממתכת, למשל, עלול לגרום למיאוס מהמראה המתכתי ובמוקדם או מאוחר ירצה בעל הדירה להחליף את המטבח בחזרה למטבח העשוי מעץ. מטבחים העשויים מחומרי גלם אחרים, כמו חומרי גלם סינטטיים המחליפים את העץ המלא עלולים להתבלות בזמן מסוים וכאשר זה יקרה שוב לא יהיה מנוס מלהחליף אותם.

הבחירה המושלמת למטבח - מטבחים כפריים

איך מעצבים מטבח כפרי?

כאמור, ישנם כמה עקרונות אשר מנחים את העיצוב של מטבח כפרי - ארונות ורהיטים העשויים מעץ מלא ומסיבי, צבעים נעימים ורכים ולא חזקים או בוהקים ומציאת מקום למכשירי החשמל על מנת שלא ישברו את סגנון העיצוב החמים והמזמין של העץ והצבע. חשוב להתאים את סוג, גוון ועיצוב העץ של ארונות המטבח עם סוג וגוון העץ שממנו יהיו עשויים הרהיטים (שולחן וכסאות) על מנת לשמור על סגנון אחיד בכל המטבח ובכל מה שאמור להיות בתוכו.

אנשים שכבר עיצבו מטבח על פי עקרונות העיצוב של מטבחים כפריים מעידים שחמים ונעים לשהות במטבח בכל עונה ובכל שעה משעות היממה. גם אם אין צורך לאכול או לבשל פשוט נעים לשבת ליד השולחן, לשתות משקה חם ולנהל שיחה נעימה עם אדם קרוב. המטבח הכפרי מדמה את תפאורת הבית לכזאת הלקוחה מתוך ספר אגדות, גם אם מדובר בבית הממוקם בלב שכונת מגורים עירונית וסואנת. הכניסה אל המטבח והשהייה בו משאירה את טרדות היומיום מחוץ לו.

ראה עוד: מטבחים מעוצבים בסגנון מודרני