התאמת פינות האוכל לעיצוב המטבח

התאמת פינות האוכל לעיצוב המטבח
קישורים:

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
תחום העיצוב הולך ומתפתח עם השנים ונראה כי עיצוב הבתים המודרניים מכילים חלל גדול הכולל את הסלון, פינת האוכל ואת המטבח יחד

וזאת בשונה מהעיצובים הישנים שהיו בעבר בהם פינת האוכל הייתה בפינה נסתרת והמטבח היה מקבל חדר פרטי משלו עם דלת. מסיבות אלו, יש צורך לעצב את המטבח, הסלון ופינת האוכל בצורה אחידה, כזאת שתאפשר לכם קו עיצובי מרשים המאחד את החללים יחד ויצור סינרגיה מושלמת בניהם.

בחירת פינות אוכל מעוצבות

כאשר בוחרים פינות אוכל לחלל הסלון, חשוב להתמקד בכמה פרמטרים חשובים, על מנת להבטיח לכם בחירה נכונה, שהרי קיימים לא מעט סוגים וסגנונות עיצוב ולכל בית מתאים סגנון מסוים משלו. אך לאורך כל תהליך הבחירה יש לקחת בחשבון את העיצוב הכולל של המטבח ולהתאים בקפידה את העיצוב על פי מראה המטבח והסלון. ברוב המקרים, פינת האוכל נמצאת בסמוך למטבח בעיקר בבתים המודרניים, כך שיש חשיבות רבה בהתאמת פינת האוכל מעוצבות לחלל המטבח.

http://pazkitchens.co.il/public/uploads/stdContentImages/184-image.jpg

התאמת פינת אוכל כפרית למטבח כפרי

אם לדוגמא המטבח שלכם מעוצב בסגנון כפרי, תוכלו לבחור פינות אוכל מעוצבות בסגנון כפרי, כמו למשל – פינת אוכל מעץ מאסיבי, או פינת אוכל עם שילוב של פרזול מברזל, אך כמובן בהתאמה מושלמת לאופי המטבח ועל פי הצבעים השולטים בו. גם את האקססוריז של פינת האוכל תוכלו להתאים למטבח, לדוגמא – תוכלו לבחור מפה או ראנר לשולחן בגוונים של המטבח, או להניח פרטי נוי בהתאם לעיצוב הכולל של החלל.

התאמת פינת אוכל למטבח קלאסי נקי בעיצוב מודרני

העיצוב המודרני מתבסס על מראה מינימליסטי, תוך שמירה על חלל נקי, אך מעוצב בטוב טעם ובעל טאצ'ים קטנים שנותנים את הטון בחלל. ברוב המקרים מטבחים אלו יהיו בעלי גוון בהיר, אך עם צבע דומיננטי ששובר מעט את הלבן, לכן פינת האוכל חייבת להיות תואמת ולשדר מראה נקי בעל גוונים בהירים. במקרים אלו, תוכלו לבחור פינות אוכל מעוצבות העשויות מעץ בצבע עדין, פינות אוכל משולבות עם זכוכית ואלומיניום או זכוכית ועץ וכך הלאה.