כיסאות בר למטבח

כיסאות בר למטבח

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
חללי המטבח נראים, ברובם, דומים למדי, אולם במטבחים מסוימים ניתן למצוא מין "אי" מוגבה לטובת עמדת עבודה נוספת, ומהווה גם "תכונה", או אף צורך, עיצובי. הוספת כיסאות בר ליד אי המטבח יהפוך את החלל למקום חברתי יותר ולמוקד מפגש מזמין יותר בבית. יצירת המראה המודרני משדרגת את המטבח ומקנה לו חזות אחרת ואווירת "בית קפה". מדובר תוספת מבורכת בעלת צבע מגוון, העשוי למשוך תשומת לב. הגובה יוצא הדופן של הכיסאות הופך אותם לפרט עיצובי דומיננטי בחלל המטבח.

על אף התפיסה הרווחת שכיסאות בר מיועדים לשימוש מוסדי וציבורי, הרי שכיום ניתן למצוא כאלו המותאמים לבית ולמטבח; הנדסת האנוש מאפשרת ישיבה ממושכת ונוחה עליהם.

להלן מס' נקודות חשובות בבחירה של כסא בר למטבחים:

עיצוב: הכיסאות יותאמו למראה הכללי של הבית, תוך שילוב הולם בעיצוב המטבח והסתייעות בחומרים המתאימים לכך. סגנון קלאסי של כיסאות בר בנויים מחומרים כמו מתכת ועץ, זאת לעומת כיסאות בר מעוצבים מודרנית יותר – בעלי קווים נקיים וקרים, תוך שימוש בחומרים מסורתיים יותר, למשל – פלסטיק.

כיסאות בר למטבח

כיסאות בר מגיעים במבחר רחב של צבעים, וביניהם: זהב, כסף, פסטל וכרום. גם צבעי הבסיס (לבן, אפור ושחור, למשל) אינם נפקדים ממבחר זה. 

נוחות – אל תשכחו לוודא את נוחות הישיבה על הכיסאות, גם בישיבה ממושכת. כיסאות הבר אמורים לשמור על עקרונות אורטופדיים וארגונומיים המאפשרים נוחות וחוסר מאמץ בישיבה.

כיסאות למטבחים מעוצבים

ניתן לבחור בין כסאות בר עם או בלי משענת. קיימים גם סוגי משענות: אלו המוחזקות מעל המושב, ואלו המחוברות למושב הכיסא באופן טבעי. לעיתים תלוי הדבר בייעודו של אי המטבח; באם הפעילות באי מסתכמת בעיקר בארוחות קלות וחטופות, תוכלו לבחור כיסאות בר בעלי משענת גב נמוכה ומשענת רגליים רחבה (בשל הנטייה לרכון קדימה לצורך האכילה). לנוחות מרבית ניתן לבחור בכיסאות בר מרופדים.