מטבחים מודרניים מעוצבים

מטבחים מודרניים מעוצבים

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
מטבחים מודרניים מביאים לחוויית בישול מענגת במיוחד. מטבחים כפריים ומטבחים מעוצבים אחרים, מאפשרים שילוב טבעי ובריא של מכשירי מטבח משוכללים מכל הסוגים, המקלים על מלאכת הבישול, לדוגמא: מכונות אפיית לחם, מכונות גלידה מכשירים שונים לחיתוך פירות וירקות לסלט ועוד. אלו אמנם אמצעי מותרות, אך משמשים בתוך מטבחים מודרניים רבים. לא כל האלמנטים השייכים לעולם העיצוב של מטבחים מודרניים חייבים להיות יקרים, או מעל ומעבר ליכולות כספיות של משפחה ממוצעת.

טכנולוגיה במטבחים מודרניים

מכשירי החשמל במטבחים מודרניים הם תוצאה של קפיצה טכנולוגית של השנים האחרונות – קפיצה אשר השפיעה רבות גם על עולם המטבח, ולא פסחה על עולם הבישול. מטבחים מודרניים מציעים שירות מהנה גם לבשלנים מקצוענים וגם לאלו החובבנים. לא חייבים לאהוב לבשל כדי להיחשף למגוון גדול של אפשרויות במטבחים כאלו.

עיצובי מטבח בסגנון מודרני חדשני

מטבח כמקום מפגש
המטבח אינו משמש רק להכנת מזון; מדובר בחדר המרכזי בבית – ממש לב לבו של הבית. שם נפגשים בני המשפחה בשעות היום השונות, ובהחלט משפיע על עיצובו הכללי של הבית. מטבח מודרני יכול להיות מוגדר כפרקטי ושימושי. הוא כולל מגוון מוצרים ברמה גבוהה של חדשנות טכנולוגית, המשתלבים היטב במטבח. עיצוב מטבחים לוקח בחשבון את הקונספט הכללי ושילובו של ריהוט מתאים עם האבזרים החשמליים השונים.

מטבח מודרני בעיצוב אישי

תכנון
תכנון ראוי של מטבחים מודרניים יתחיל בהתאמת האלמנטים השונים במטבח; שילוב האלמנטים יתאפשר בחלל נקי ורחב. משמעות הדבר היא – שישנה חשיבות בשמירה על משטחי עבודה פנויים ואווירה נקייה – זאת לצד הפרקטיקה. מטבח מודרני יתוכנן כך שיוקנה מקום אחסון ושטחים נסתרים עבור אחסון אביזרים (כדוגמת מדפים, כוורות ומגירות).

עיצוב אישי
בבואנו לבחור מטבח מעוצב, יש בידנו האפשרות לבחור מטבח שיוצר בתעשייה, אך זה מתאפיין בתחושה שהמטבחים הללו זהים כמעט האחד לשני. מסיבה זו, ישנו יתרון עבור עיצוב מטבחים על פי דרישה אישית, תוך התאמה לצרכים המסוימים של המשפחה.