מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
אנו מזמינים אתכם לחשוב מחדש על המטבח הבא שלכם, ולדמיין את הייחוד של מטבחים מעוצבים ואיכותיים אותם אנו מציעים. חשיבותו של המטבח בביתנו ומיקומו המרכזי בחיי המשפחה מביאה רבים להתעניין ברכישת מטבחים מעוצבים, המתוכננים לפי דרישותיהם ומיוצרים ממיטב חומרי הגלם ובשיטות מוקפדות ומתקדמות. מטבחים מעוצבים משרים אווירה אחרת, ייחודית ושונה, המשתלבת בבית ויוצרת הרמוניה.

המטבחים הייחודיים שלנו משקפים את העובדה שרבים מאיתנו מבלים בהנאה זמן רב במטבח. אנו עושים זאת גם כאשר אנו מבשלים, אך פעמים רבות משמש המטבח בתור מקום שנוח ונעים לשהות בו בזמן איכות עם חברים או בני משפחה, לכוס קפה או פרוסת עוגה. בישראל תופסים מטבחים חלק ניכר בתרבות עוד מהימים בהם אירחה גולדה מאיר אצלה במטבח, ותמיד היו מטבחים מעוצבים למשאת נפש עבור רבים.

מטבח מעוצב

ההבדל בין מטבחים מעוצבים לבין אחרים ניכר מהרגע הראשון ומתמשך מהפן הויזואלי והערך האסתטי הגבוה אל המישור הפרקטי, מהעין המתבוננת אל היד המחליקה על החומרים האיכותיים, והנוחות שמציעים מטבחי יוקרה בשימוש היומיומי ובמעמסות הקשות ביותר בהן נדרש לפעול מטבח. מטבח מעוצב מעניק גם את מיטב חומרי הגלם וייצור מדוייק מאוד, הנעשה ביד אמן, וגם תכנון נבון ופרקטי : הקפדה זו מסייעת למטבח לשמור על מצבו המקורי לאורך שנים רבות ולהפגין עמידות יוצאת דופן, תוך שהוא מעניק את ההנאה שביופי, הנוחות שבעבודה והכיף שבאווירה שהוא משרה.

עיצובי מטבחים

הרשו לעצמכם לדמיין מטבח לבן מודרני או מסורתי, מטבח יוקרתי מעץ מלא, מטבח במראה אנגלי או כפרי וקסום : עיצוב מטבחים איכותיים שהולמים את טעמכם ממתינים לכם אצלנו.