מטבחי גן בהתאמה אישית

מטבחי גן בהתאמה אישית

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
לצד המגמה של עיצוב מטבחים לבית בהתאמה אישית, קיימת גם מגמה מקבילה של עיצוב מטבח גן בהתאמה אישית – באופן מדויק על פי דרישת הלקוח. מטבחי גן שמיוצרים ומותקנים באופן מושלם, על פי מפרט מדויק שנקבע מראש ובהתאמה מושלמת לסביבת המגורים מהווים רמה מיוחדת של שלמות.

 

איכות חומרי הגלם

עוד לפני שמשקיעים מחשבה אודות העיצוב המדויק של מטבח גן ראוי כדאי לבחור בספק וביצרן שאינם מוכנים להתפשר בעניין חומרי הגלם שישמשו בייצור. מטבח שממוקם בחצר הבית או במרפסת הפנטהאוז צריכים להיות עמידים מאוד לתנאי מזג האוויר לא פחות מכך שהם צריכים להיות נוחים לתפעול ויפים למראה.

שילוב של קונסטרוקציה עמידה, שימוש באבנים איכותיים או בטון, פלדה ונירוסטה, חלקי עץ שעוברים טיפול שהופך אותם לעמידים יותר – כל אלה הם נקודות מפתח חשובות. לצד זאת, חשוב מאוד שאיכות ההתקנה תהיה מקסימלית כך שניתן יהיה ליהנות מהיופי והגימור לאורך זמן.

שילוב של מרכיבים

בזכות עיצובים ודגשים שונים - מטבחי גן מדגמים רבים יכולים להיראות אחרת לגמרי אלה מאלה. עם זאת, חשוב לשים לב במה המטבחים האיכותיים בעיצוב האישי כן דומים. הדגמים השונים האיכותיים יהיו דומים בכך שיהיה בהם שילוב נהדר של מרכיבים שונים, שילוב שנותן איכות בעבודה, שילוב שנותן סטייל בעיצוב ושילוב שנותן מענה להכנת סוגי מאכלים שונים באופן מושלם.

בין המרכיבים השונים שניתן למצוא במטבחים המעוצבים והטובים ביותר:

  • גריל איכותי – מי שמשקיע בהתקנת מטבח גן כמו שצריך יבחר לשלב בו כמעט תמיד גם גריל גז איכותי ונוח לעבודה. במידה ויותקן גריל פחמים יש לשלב גם התקן של ארובה, לפיזור נאות של העשן העודף ולמניעת תחושת מחנק.
  • מעשנת – הכנת נתחי בשר איכותיים יכולה לעבור שדרוג של ממש בזכות מתקני עישון מקצועיים. חובבי הבשר והגריל האמתיים לא יתפשרו וישלבו במטבח גם מעשנת איכותית לקבלת טעם וארומה יוצאים מהכלל.
  • משטח עבודה – משטח עבודה נוח ויפה הוא חלק חשוב ואפילו מהותי. מטבחי גן בעיצוב אישי יכולים להתהדר במשטחים מרהיבים, בגימור מעולה ונוחות עבודה ללא פשרות.
  • בנוסף לכל אלה ניתן למצוא גם מרכיבים כמו כיור בעיצוב מודרני, תנורים וטאבון, ארונות אחסון מעולים ועוד.

 

משקיעים בגימור

חומרי גלם מעולים ושלל המרכיבים של מטבח בעיצוב אישי באים לצד השקעה ניכרת בגימור. גימור כפרי, שימוש באריחים מיוחדים, מתקנים לתליית ציוד – כל אלה מהווים את הטאצ' הנכון למטבח המושלם לפי הטעם האישי.