מטבח עץ

מטבח עץ

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
לקוחות מרוצים רבים שרכשו מאיתנו מטבח עץ ממליצים בחום על הכוון: בכל סוג של עיצוב, מטבח עץ מעניק אווירה שלא ניתן לחקותה בשום דרך.

רכישת מטבח עץ מפארת את אחד החדרים המרכזיים בכל בית – המטבח, ומשמשת מוקד עיצוב ממנו זורמת ההשראה במקרים רבים אל שאר הבית. מטבח מעץ מלא יחד עם פינת אוכל יוקרתית מעץ מלא מצליחים להעניק לכל לקוח את הגוון המדויק בו הוא חפץ וכמובן גמישות מקסימאלית בתכנון ועיצוב המטבח, לרבות הדמיית התהליך: מרגע שהלקוחות שלנו מאשרים את התכנון, מומחי הייצור שלנו, אמני עץ מנוסים, מתחילים בייצור המוקפד של המטבח.

טיפים לעיצוב מטבחי עץ

מהרגע בו חשבתם על מטבח עץ חדש ועד לרגע בו נרכיב אותו בביתכם, בתהליך מוקפד ומדוייק, חולף זמן קצר יחסית של התרגשות וציפייה. אנו מציעים תכנון ההולם את התנאים בביתכם באופן מושלם, ומזמינים אתכם לשוחח עם המומחים שלנו ולהיעזר בניסיונם: השנים הארוכות של ההתמקצעות שצברנו בתחום מתבטאות בתכנונים יחודיים, הממקסמים את הנפח הקיים בבית הלקוח, מעניקים איכות המתבטאת בעמידות לאורך עשורים של שימוש, ומשדרגים את עיצוב הבית.

ייצור מטבחים מעץ מלא איכותי

מגוון סוגי העץ המשמשים לייצור מטבח עץ ממתינים לכם, כל עץ והאופי המיוחד לו: הגוון והמרקם, אפשרויות העיצוב השונות והשילובים המומלצים, שולחנות ופינות אוכל תואמים, פרזול איכותי ושילוב חומרים כמו זכוכית ושיש – כל אלו מצטרפים להיצע המרשים של מטבחים מעץ ממנו תוכלו להתרשם כאן באתר ואצלנו בשטח.

.אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, להגיע לביקור ולהגשים חלום על מטבח עץ המיוצר על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום