משדרגים את המטבח עם פוליש נוצץ

משדרגים את המטבח עם פוליש נוצץ
קישורים:

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
לא רחוקים הימים בהם המטבח בבית היה פינה שולית ופונקציונאלית, שבה בילו בני הבית זמן מועט מאד להכנת ארוחת בוקר, צהריים וערב. בשנים האחרונות חלה עליה דרמטית ונסיקה בביקוש של אנשים למטבחים מעוצבים שמעניקים הרבה מעבר לפונקציונאליות.

כיום, במטבחים השונים, הפכו בני הבית לשפים של ממש הרוקחים מנות טעימות, בעלות טקסטורות מיוחדות וניחוחות שקשה לעמוד בפניהם.

ניתן להגיד כיום, יותר מתמיד, כי המטבח הוא אחד מהחללים המובילים והאהובים בבית. אם פעם מלוא תשומת הלב הייתה מושקעת בחללים אחרים בבית, כיום משקיעים אנשים רבים בעיצוב המטבח, איבזורו ואפילו בפוליש אשר מנציח את המטבח כחלל האהוב ביותר.

הפוליש – נעים להכיר

לא מעטים אלו ששמעו על ניקיון הפוליש, אך לא כולם יודעים בדיוק במה מדובר, איך נראית רצפה לאחר פוליש ולמה צריך את זה. אם כן, פוליש הוא ניקיון ייחודי, בעזרתו תוכלו לזכות ברצפה נוצצת ובסילוק מיידי, פולשני וחסר פשרות של כתמים ולכלוך. בעזרת הניקיון המהפכני, הרצפה במטבח שלכם זוכה למראה נוצץ, ואם לא די בכך, היא גם מקבלת שכבת הגנה המעכבת את הופעתם של כתמים, שריטות ולכלוכים שונים. כך, בעזרת ניקיון הפוליש, אתם משדרגים את המטבח בבית שלכם עוד יותר, ומעניקים לו מראה חיוני של ברק.

 

אילו סוגי פוליש קיימים?

החברות המעניקות את שירותי פוליש וניקיון, משתמשות בשלושה סוגים עיקריים: פוליש הווקס, פוליש קריסטלי ופוליש אקרילי. בפולי הווקס מורחים שעווה על הרצפה, המגיעה למצב צבירה נוזלי. החומר שמורחים מעניק לרצפה את המראה החיוני והנוצץ לו אתם כמהים. הפוליש הזה נחשב זול ביחס לסוגי הפוליש האחרים, אך חשוב לדעת כי התוצאות מחזיקות לפחות זמן.

הפוליש הקריסטלי מעניק לרצפות את המראה המבריק המוכר לכולם מרצפות שעברו טיפול פוליש. את הניקיון מבצעים באופן כזה שבו מכניסים אל השכבה העליונה חומר בפעולות של קרצוף מאסיבי. המראה המתקבל הוא מראה חלק ומבריק, מה שמביא לא מעטים לחשוש כי מדובר על משטח מחליק, אך כמובן שהוא לא.

לבסוף, הפוליש האקרילי אשר נהוג להשתמש בו במשרדים הגדולים, או במקומות בהם יש תנועה גדולה של אנשים. מבצעים את הפוליש האקריאלי בשני שלבים: תחילה, פעולת הקרצוף עם מכונת הפוליש, ומיד לאחר כן מבצעים מריחה של חומר מיוחד שתכליתו להגן על הרצפות מפני שריטות וכתמים.

איך מבצעים פוליש?

אל כל רצפה משודך חומר ניקוי שונה לטובת הפוליש, כך שבעת שלא תתאימו את החומר לסוג הרצפה, אתם עלולים לגרום נזק בלתי הפיך לרצפה שלכם. מאחר וכבר הוסכם כי המטבח הוא חלל שמשקיעים בו המון, סביר כי גם ברצפת המטבח השקעתם, כך שיהיה חבל לסכן את ההשקעה שלכם באי דיוק ניקיון הפוליש. אם כן, הסתייעו בחברות המתמחות שיוכלו להעניק לכם תוצר מושלם עם מקצועיות ושירות ללא פשרות.