סגנונות עיצוב מטבחים חדשים לשנת 2016

סגנונות עיצוב מטבחים חדשים לשנת 2016
קישורים:

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
עולם עיצוב המטבחים לא נח לרגע ותמיד יש בו חידושים, עדכונים ורעיונות שטרם חשבו עליהם עד כה ישנם מטבחים המעוצבים בסגנון כפרי, ישנם כאלה המוגדרים כמטבחים מודרניים.

שעקרונות העיצוב בהם מתבססים על מתכת וארונות מטבח לבנים וישנם מטבחים שאין להם הגדרה ספציפית אלא הם קשורים יותר לתחום של עיצוב אישי של המטבח, כלומר עיצוב אישי של הלקוח והזמנה של מטבח שייראה בדיוק איך שהלקוח מדמיים אותו ואיך שהוא רוצה שהמטבח ייראה.

מדי שנה ניתן לסקור בקטלוגים השונים של האופנות והטרנדים שייקחו חלק בעיצוב של המטבחים או של החדרים האחרים מענף עיצוב הפנים ואותם גם ניתן יהיה לראות הלכה למעשה בחנויות או בנקודות מכירה של עיצוב פנים בכלל ושם עיצוב מטבחים בפרט. חשוב לדעת שעיצוב מטבחים הוא ענף מעניין ומגוון הכולל בתוכו לא מעט משתנים - משטח שיש, ארונות מטבח, דלת פנים, חלון הפונה החוצה מן הדירה, כיור וברז ועוד דברים נוספים שלאחרונה הפכו לסטנדרט - מיקום מוכן למקרר, תנור אפייה ומדיח כלים.

סגנונות עיצוב מטבחים

איך נקבעים סגנונות עיצוב מטבחים חדשים?

מכיוון שתחום עיצוב המטבחים קשור יד ביד עם תחום עיצוב הפנים, תמיד יש בו טרנדים חדשים או רעיונות חדשים. העיצובים החדשים מתבססים בדרך כלל על עיצובים או חומרי גלם שמתבצע בהם שימוש בחוץ לארץ על ידי מעצבים שונים או חברות בעלות שם בתחום העיצוב העולמי. אט אט מגיעים כל הרעיונות והטכניקות החדשים גם לארץ וניתן להתרשם מהם ולאמץ אותם לבית דרך התרשמות מקטלוגים או עלוני פרסומת של חברות עיצוב המטבחים.

כאשר אדם מסוים מחליט לשפץ את המטבח היוקרתי שלו ובכך להחליף את סגנון העיצוב הקיים הוא בדרך כלל יעשה זאת פעם אחת ולא יבצע החלפה פעם נוספת. זו הסיבה שמושקעת מחשבה רבה בעת עיצוב מטבחים ומושם דגש על איכות גבוהה של חומרי הגלם, רמת הבנייה והגימור. תמיד נעים לגלות טכניקות חדשות שטרם היו בשימוש ולהתרשם מההשפעות שלהן על המטבח כולו ועל נוחות העבודה היומיומית בו.

המאמר נכתב באדיבות חברת פז מטבחים.