עיצוב מטבחים כפריים

עיצוב מטבחים כפריים
קישורים:

מטבח סביון

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
מטבחים כפריים, למרות ממה שמשתמע משמם, הם מטבחים פרקטיים ומאובזרים בשלל פתרונות אחסון מקוריים ומתוחכמים למיניהם, ובפטנטים שונים, שכל מטרתם, להקל על המשתמשים במלאכת האפייה, הבישול ותפעול המטבח הכללי – כולל תחזוקתו השוטפת. מה מאפיין לרוב מטבחים כפריים? אווירת ארגון, סדר וניקיון – ופן פונקציונאלי ופרקטי בולט למדי. נוכל לומר שמטבחים אלו מתאימים אף לחובבי המטבח המודרני, כיוון שעיצובו המיוחד של מטבח זה, אינו פוגע כהוא זה בנוחיות ובמודרניות בה ניתן לצייד אותו.

איזה שטח מחייבים מטבחים כפריים?
מטבחים אלו אינם מחייבים שטח גדול במיוחד. עיצוב מטבחים כפריים מתוכנן בקפידה, תוך שהשטח העומד לרשותו של המטבח מנוצל באופן מושכל. בסופו של דבר, בין אם מדובר במטבח קטן ובין אם מדובר במטבח גדול, הרי שעיצובו הייחודי יעניק אווירה של מרחב כפרי בסגנון קצת אחר. על אף אופיים הלא שגרתי, מטבחיים כפריים יכולים להתאבזר במיטב עזרי המטבח המודרניים ובמכשורים המתקדמים הקיימים בשוק בן ימינו.

מטבח כרי מעוצב

מטבחיים כפריים – למי הם מתאימים?
מיתרונותיהם הבולטים של מטבחים כפריים, הם יכולתם לשלב בין סגנונות שונים – בין זה הישן ומיושן, סגנון עתיק ומיוחד, לבין המודרניזציה והתחכום הקיימים בימים אלו של קדמה טכנולוגית. מטבח כפרי יתאים לאלו המעדיפים שחומר הגלם העיקרי שישלוט במטבח יהיה עץ מלא (גם הצבע של עץ טבעי יהיה צבע דומיננטי במטבח), תוך יצירת אווירה אינטימית, רומנטית או חמימה. הסגנון המודרני, כפי שיודעים אנשי אמנות ועיצוב, מעודד שימוש בקווים נקיים וישרים, בניגוד ברור לסגנון העיצוב הכפרי, אשר מבוסס על קווים רכים יותר ועגולים; לעיתים קרובות, ישלב סגנון זה אף גילופי עץ ופיתוחים שונים. העניין העיקרי – הוא הדגשת המראה העתיק האותנטי של מטבחים כפריים.

מטבח כפרי לבן