על עיצוב מטבח ואנשי מקצוע

על עיצוב מטבח ואנשי מקצוע

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
עיצוב מטבחים הוא תחום בצמיחה ובגדילה; הוא דורש שילוב בין נוחות לאסתטיקה. בבתים רבים המטבח מהווה את המרכז ומקום המפגש העיקרי. חשיבות עיצוב מטבח אינו פחותה מחשיבותו של מקום המטבח בבית; מטבח נוח וגדול דיו מעניק נוחות ותחושה טובה בזמן הבישול והאירוח. מלבד ארוחות גדולות, משמש במטבח גם כמקום התכנסות ספונטניות של דיירי הבית, מה שהופך אותו לדומיננטי ובעל חשיבות רבה.

עיצוב הבית ככלל, דורש לקיחה בחשבון של פרמטרים כמו: ניצול חכם של השטח ואופיים של דיירי הבית; כאשר בעיצוב מטבחים עסקינן, הרי שישנם פרמטרים נוספים לשקול, וביניהם: רמת הפעילות של דיירי הבית – האם המטבח יהיה פעיל פונקציונאלית? האם דיירי הבית נוהגים להזמין אוכל, או לבשלו במטבח? מי אלו שמשתמשים במטבח? כל אלו עשויים להשפיע על ההחלטה כיצד לעצב את המטבח.

עיצוב ומעצב מטבחים
לאחר שקיבלתם את ההחלטה המשמעותית לשפץ את המטבח, זהו זמן טוב להיפגש עם מעצב מטבחים מומחה. בטרם אתם מזמינים אנשי מקצוע אחרים, חשוב לבנות את התכנית העיצובית למטבח ולקבל החלטות חשובות, ביניהם: מיקום הכיריים, המקרר, התנור ומכשירים חשמליים אחרים; מספר נקודות החשמל הנדרשות; ועוד לא התחלנו לדבר על הארונות ופריטי התאורה. 

מעצב מטבחים

עיצוב מטבחים, כפי שאתם יכולים להבין, וכתת-תחום של עיצוב הפנים, דורש איש מקצוע המסגל לבנות תכנית, החל מהשלב הבסיסי ביותר ועד שלב הגימור.

מעצב מטבחים טוב
מעצב מטבחים מקצועי הוא בעלי הידע והכישורים הנחוצים כדי להתאים את המטבח הביתי שלכם לצרכי הדיירים, תוך ניצול מיטבי של שטח המטבח והבית, יחד עם יצירת אווירה הולמת לעבודה ולהנאה במטבח.

מעצב מטבחים ראוי ידע לשלב בין נוחות השימוש לבין האסתטיקה – פרמטר שהופך כל חוויה במטבח, בין אם מדובר בבישול ובין אם מדובר בפגישה מקרית או מתוכננת של דיירי הבית, לטובה ונינוחה יותר.

מעצבי מטבחים בסגונות מיוחדים