מטבח אנגלי

מטבח אנגלי

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
המראה השלו והחמים, האווירה הנינוחה והסגנון הכפרי הם המאפיינים העיקריים של מטבח אנגלי, אחד מהסגנונות המבוקשים על ידי רבים מלקוחותינו. בין אם המדובר במטבח לבן לחלוטין או כזה המשלב גוונים שונים וכמובן מטבח אנגלי מעץ מלא בגוון טבעי – כל אלו מעניקים למטבח מראה מושך מאוד, ההופך אותו למוקד לתשומת לב רבה בביתנו.

אנו מציעים לכם מטבח אנגלי במגוון רחב של עיצובים ובהתאמה מושלמת לטעמכם. מטבח אנגלי מעץ מלא הנו אחת ההתמחויות שלנו, כאשר מטבחים מעוצבים אלו משלבים דלתות ופרזול ייחודיים המצטרפים ליצירת המראה המיוחד, נהנים משפע של נפח לאכסון, מיקום נוח של מכשירי החשמל והאינסטלציה וכן גילופים וגימורים מיוחדים ברוח הסגנון העיצובי האנגלי.

מטבח בסגנון אנגלי

למטבח מצטרפת פינת אוכל בעיצוב תואם ובקו סגנוני אחיד המתמשך מהמטבח אליה, ובכך הופכת פינת האוכל לחלק ממנו וממשיכה את הסגנון והאווירה שלו החוצה אל הבית כולו.

החלום על מטבח אנגלי יכול להתגשם גם עבור מי שרואה בו יעד רחוק : ההשקעה במטבח נעשית לתקופה ממושכת מאוד ואינה רכישה שגרתית, ואנו מזמינים אתכם להתרשם מהתצוגה שלנו ולהכיר את הפרטים שיסייעו לכם להגיע למטבח שבעבור רבים נותר בגדר חלום.

עיצוב מטבחים אנגליים