מקומו של המטבח בבית מודרני

מקומו של המטבח בבית מודרני

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
תכנון של מטבחים מודרניים, אם בבית פרטי ואם בבתי עסק, כמו בתי מלון ומסעדות – דוגל בהכנסת אווירה של חדשנות. הקווים נקיים, המרחב גדול וישר, החיתוכים הם מעטים. בימינו, מטבחים מעוצבים הם בעלי ייחוד משלהם, בשונה מהמטבחים הסטנדרטיים, שנראה לרוב דומים מאוד האחד לשני. עיצוב מטבחים דורש השקעת סכום ניכר של כסף. יופיים של מטבחים מודרניים מתאפיין במכלול דברים ובין השאר – באלמנטים של טכנולוגיה וציוד משוכלל, שמחד מעניקים מענה איכותי ומגוון לצרכים בני ימינו ומאידך – מצליחים להשתלב האחד עם השני באופן טבעי.

אי-משטח עבודה במטבח

מטבח מודרני כולל גם אי עבודה, עליו ניתן לסעוד את הארוחה המשפחתית. מדובר בטרנד שהגיע מיבשת אמריקה עוד לפני עשרים שנה. אלמנט זה מוסיף להיות פופולארי אף בימינו. משטח העבודה הזמין הזה משמש לקיצוץ סלטים, הכנת כריכים ו"משימות מטבח" אחרות. ניתן להתקין עליו גם כיריים, מה שיחסוך שטח על השיש.

מקומי של המטבח

אחסון וצבעים
מטבחים מודרניים יאפשרו תכנון מקומות לאחסון אך יעניקו מקום גם להרמוניה של עיצוב. העצוב המודרני מצליח לחבוק גם את ההתקדמות הטכנולוגית ויביא לשילוב טבעי של אביזרים אלקטרוניים שונים – כיריים תרמיות, תנור, מיקרוגל וכו' – בתוך המטבח.

מיקומם המטבח

עיצוב מטבח מודרני
הוצאות על עיצוב מטבח מודרני המתאימים לאנשי היי-טק, במקצועם או בליבם, אינן מסתיימות מטבח עצמו, אלא ממשיכות גם לציוד המשוכלל שישמש את יושבי המטבח. מטבח מודרני אמיתי מחייב את שילובן של טכנולוגיות בישול גבוהות ועדכניות. עיצוב היי-טק יכול לבוא לידי ביטוי בגווני נירוסטה שונים, אך גם בגוונים נוספים. תוכלו למצוא ברחבי הרשת מידע רב אודות עיצוב מטבחים, מטבחים מודרניים, מטבחים כפריים, ארונות מטבח. שירותי התאמה אישית של מטבח מודרני בהחלט תקל עליכם את הבחירה.