ארונות מטבח ופתרונות אחסון במטבח

ארונות מטבח ופתרונות אחסון במטבח
קישורים:

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
ארונות מטבח מהווים במקרים רבים את המערכת המורכבת ביותר של המטבח. מדובר באבזר פונקציונאלי, אך גם כזה המחייב מידה לא מועטה של אסתטיות ודקורטיביות. על פי תפיסת העיצוב כיום, יש לבנות ארונות מטבח מתוך הרמוניה עם שאר החללים. ארונות מטבח מודרניים מזכירים מגירות, הם מוצבים בחללים גדולים ומרווחים ובדרך כלל הם נמוכים ולא נבנים לגובה. האלמנט החשוב ביותר בתכנון ארונות מטבח הוא חלוקתם הפנימית.

 

ארונות מטבח ואחסון יעיל

עיצוב מטבחים מודרני שם יותר דגש על יעילות אחסון וקורץ למינימליזם, מטבח מודרני מתבסס על כך שעל אזורי האחסון במטבח להיות מתוכננים בקפידה, כדי לעודד התמצאות קלה בתוכני ארונות המטבח, יחד עם קלות שימוש. החלוקה הפנימית תתאפשר כאשר תדעו באילו אבזרים אתם כנראה תעשו שימוש במטבח ובאיזו תדירות. לדוגמא, ארונות עמוקים מדי יקשו עליהם לשלוף פריטים מתוכם. קרוסלות פרזול מסתובבות, למשל, מהוות אמצעי יעיל למדי עבור ארונות פינתיים ומהווים פתרונות לשליפה מהירה ועשויות לחסוך הצבה של ארונות מרובים. 

ארונות מטבח מעוצבים

צרכים מיוחדים ודקורטיביות של ארונות מטבח

כאמור, על תכנון ארונות הזזה לקחת בחשבון את צרכיכם המיוחדים וכמות פרטי המטבח אותם אתם מחזיקים / תחזיקו. מקום של מודולאריות במטבח יאפשר לכם לשנות את גובה מדפי הארון בהתאם לצרכים. גם ניצול החלל יתאפשר בין ארונות המטבח העליונים לתחתונים. חלל זה יכול להכיל מוטות דקורטיביים, עליהם תוכלו לתלות פריטים כאוות נפשכם, באם אסתטיים ובאם פונקציונאליים יותר. התאמה מושלמת של ארונות מטבח לצרכים האישיים שלכם.

ארונות למטבח מעוצב

מידותיו של ארון מטבח

מידות של ארון מטבח סטנדרטי: עומק  של ארון מטבח תחתון - 60 ס"מ; לעומק זה מותאמים מכשירי מטבח שונים, כגון – מדיחי כלים, תנורים ועוד, לטובת השתלבות טובה במרחב. גובה רצפה עד משטח עבודה – 90 ס"מ. עומק סטנדרטי של ארונות עליונים – 30 ס"מ ואילו גובהם – החל מ-30 ס"מ ועד התקרה.

ארונות מטבח מעוצבים

פז מטבחים מתמחים בעיצוב ארונות מטבח בהתאמה אישית ולפי דרישות וצרכי הלקוח. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר

דוגמאות נוספות של פתרונות אחסון תוכלו למצוא באתר של אילן גבאי http://www.ilan-gabay.co.il