צבעים למטבח

צבעים למטבח

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
בתהליך עיצוב מטבח יש לקחת בחשבון את בחירת הגוונים, התלויים בין השאר גם בעיצוב הבית הכללי או של חלל המטבח. יש לבחור את גווני המטבח ביחס לסגנון הרצוי, לדוגמא: צבעים לבנים מזדהים עם סגנון מודרני, בדרך כלל – אך זה יגרום לטביעות אצבעות ולמיני לכלוך, לבלוט יותר. סגנון כפרי, מאידך, ידרוש גוונים אטומים וחמים יותר, אך יוצרים הרגשה של מקום סגור.

גוונים וטקסטורות

בנוסף, טקסטורות וגוונים למטבח יש לבחור בהתאם לכניסות של אור וצל; האור הטבעי משפיע באופן ניכר על מראם של גווני הארונות, המדפים והמגירות. האיזון בין הגוונים הכללים של המטבח לבין האור והצל הנשפכים פנימה – ייצרו את האווירה הכללית. בנוסף, גם כלי המטבח ופינת האוכל הם בעלי השפעה ניכרת על מראם של גווני המטבח.

מטבח צבוע

איך בוחרים צבעים למטבח

המטבח משקף את אופיים של דיירי הבית. עניין זה מצריך בחירת מותאמת ונבונה של פרטי המטבח. ניתן להוסיף למטבח את הצבעים המתאימים באמצעות אביזרים. לא רק חובבי בישול יימצאו הנאה רבה באבזרים אלו, אלא גם אלו שאינם חובבי בישול נלהבים. כן, גם הפן האסתטי ייתרם באמצעות הוספת האבזרים הנכונים בשלל צבעים. בעלי מקצוע יוכלו לסייע לכם לבחור את המרכיבים  הצבעוניים למטבח, תוך הבנת האיזון העדין הקיים בין כניסת האור, טעמכם האישי וסגנונו הכללי של הבית.

מטבח אופנתי

אופנת מטבחים

תחום עיצוב מטבחים במבצע עובר שינוי מהותי. מטבחים עם גוונים אפורים משעממים נותנים את מקומם למטבחים צבעוניים. גישה חדשה זו מעודדת שילובים של שלל צבעים – כולל חפצים ואבזרים שונים התורמים לאווירה הצבעונית הייחודית (אפילו קולפנים וסירים צבעוניים – דבר המוסיף לחוויית הבישול ולמצב הרוח של יושבי המטבח). אכן – המטבח גם הוא פלטפורמה לבחינת אופנות קבועות או מתחלפות. מטבחים מעוצבים בצבעים מהווים גישה שישראלים רבים אוהבים לאמץ.