רמת גימור של חומרים גלם בבנית מטבח

רמת גימור של חומרים גלם בבנית מטבח

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
מילת מפתח בנושא גימור ורמת גימור, הם חומרי הגלם. גם בתחומים אחרים ביום יום (הנעלה, ביגוד, תזונה, מוצרי חשמל ועוד), משתמשים בחומרים גלם לטובת ייצור – ואיכותם היא מדד חשוב מאוד לעמידותו של מוצר; אכן, חומרי הגלם הם בעלי השפעה ומשקל רבים בכל הקשור לחיי המדף. כאשר אנו מדברים על מטבחים – הרי שמדובר בעולם ומלואו.

לדוגמא – מטבחים המיוצרים בעיקר על טהרת העץ, יכולים לשלב גם גימור עם חומרים נוספים (זכוכית, שיש, מתכות ועוד), כאשר החומר העיקרי, הוא כמובן עץ מלא באיכות מעולה. פרמטר חשוב נוסף יהיה – איכות העיצוב ורמת הביצוע: ככל שמטבח הוא יוקרתי יותר, תכנונו יהיה מוקפד לפרטי פרטים, מבלי לחסוך על רמת גימור מושלמת. אנו מעוניינים להשקיע מחשבה וזמן בקבלת ההחלטות הנכונות ביותר בעניין רכישת מטבח חלומותינו, ולא נרצה לגלות כי הפרטים הקטנים והחשובים נזנחו לאנחות. המטבח מהווה את המקום בבית בו אנו נוהגים לבלות את רוב שעותינו; נרצה גם ליהנות ממנו לאורך זמן ושיענה על כל הצרכים שלנו, ועל צרכים חדשים שאולי יעלו מפעם לפעם.

מטבח בגימור מודרני

עיצוב מטבח
בבואכם לרכוש / לשפץ דירה – ייתכן ששקלתם לרכוש מטבח על כל מרכיביו ותכולתו, פעולה שיכולה להסתכם בסכומים גבוהים של כסף; הסיכוי לכך גבוה למדי, במידה שכבר רכשתם דירה בפרויקט קבלני, מה ש"כובל" אתכם לחברת מטבחים איתה חתם הקבלן הסכם. במידה שלא כך הוא הדבר – ראוי שתשקיעו מחשבה בעיצוב פנים של המטבח. אולם גם כאן, כדאי שתזכרו עניין חשוב במיוחד: בפרויקט בניה שאינו מתחייב להביא רמת גימור גבוהה, מוצע ללקוח מטבח סטנדרטי – 12 מ"ר המהווים את הסטנדרט הנמוך. מהי הסיבה לסטנדרט נמוך זה? הקבלן שלכם מעוניין לרכוש בזול ולמכור ביוקר, כמובן. בגלל שהוא מחויב על פי חוק למכור את הדירה עם מטבח, הוא יוצר קשר עם חברה מסוימת לבניית מטבחים, עמה הוא חותם על הסכם לאספקה של מטבח סטנדרטי במחיר משתלם עבורו.

בניית מטבח