שדרוג מראה המטבח

שדרוג מראה המטבח
קישורים:

מטבח סחלב

לקביעת פגישת יעוץ עם מעצבת ללא התחייבות - לחץ/י כאן
אם ברצונכם לשדרג את מראה הבית, אבל אין ברשותכם תקציב גדול במיוחד, כדאי שתתחילו קודם במטבח. אחד החללים הכי שימושיים בבית. אם תצרו במטבח אווירה נעימה ונוחה, תוכלו למצוא את עצמכם נהנים לבשל ולאפות בו.

אם ברצונכם לשדרג את מראה הבית, אבל אין ברשותכם תקציב גדול במיוחד, כדאי שתתחילו קודם במטבח. אחד החללים הכי שימושיים בבית. אם תצרו במטבח אווירה נעימה ונוחה, תוכלו למצוא את עצמכם נהנים לבשל ולאפות בו.

תוכלו לחדש את המטבח על ידי הריסתו והחלפתו במטבח חדש לגמרי או על ידי החלפת הארונות, צבע הקירות והוספת פריטי נוי. כל אלה רק יעשירו מראה המטבח.

אם אתם לא בטוחים באיזה עיצוב לבחור, האם את העיצוב הכפרי או ההיי – טקי, המודרני או הוינטאג', מומלץ מאוד שתתייעצו עם בעלי מקצוע מתאימים ולא תתחילו איזשהו שינוי בעצמכם.

ראשית, קבעו פגישה עם מעצב או מעצבת פנים, שהינם בוגרי לימודי עיצוב פנים ממוסד לימודים מוכר והכי חשוב שהינם בעלי ניסיון עשיר בעיצוב פנים. אלו ידעו לכוון אתכם ויחד איתכם, להתאים את הסגנון העיצובי המושלם למטבח שלכם.

מעבר לכך, כאשר אתם נעזרים במעצב או מעצבת פנים, אלו יכינו עבורכם סקיצות, יבחרו בעלי מקצוע נוספים שכדאי לעבוד איתם וידעו ללוות ולפקח על פרוייקט המטבח עד לסיומו.

סוגי מטבחים
 

המטבח הכפרי – מטבח בו יש שימוש מאסיבי בעץ משויף, מחורץ או מוברש. המטבח הזה נעשה בעבודה ידנית והוא נקרא כפרי, בגלל השימוש בעץ הטבעי.

המטבח המודרני – מטבח בעל עיצוב תעשייתי ומתקדם עם מראה נקי וגוונים אחידים. הדגש במטבח זה הוא המינימליזם. כלומר, מוצרי חשמל יהיו מוסתרים בתוך ארון ולא גלויים, גופי תאורה נסתרים ועוד.

המטבח ההיי – טקי – מטבח המאופיין במראה נקי, קלאסי ופרקטי. במטבח זה יש שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואבזור ייחודי.

מחירי המטבחים
 

כיום, המחירים יכולים לנוע מכמה אלפי ועד עשרות אלפי שקלים. הכל בהתאם לסוג המטבח הנבחר ולחומרים ממנו הוא עשוי. נסו לבדוק מחירים אצל בעלי מקצוע פרטיים וגם אצל חברות המטבחים השונות. הכי חשוב, לקחת בעל מקצוע או חברה עם מוניטין טוב והמלצות. בקשו לדבר עם לקוחות ולראות את המטבחים בפועל וכך תוכלו גם להעריך את העבודה ולראות האם היא באמת איכותית וטובה והכי חשוב – האם הלקוח אכן מרוצה.

זיכרו, מטבח לא מחליפים כל שנה ועל כן חשוב שאם כבר מחליפים ומשלמים לא מעט כסף, שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת ושאתם תהיו מרוצים ממנה לאורך שנים רבות.